FOTOGENKAMIN, Kerona WKH-100A, oanvänd.

408541. FOTOGENKAMIN, Kerona WKH-100A, oanvänd.

Oanvänd i originalkartong.
Höjd 51 cm.
Bredd 23 cm.
Längd 36 cm.
1 Dunk Kaminbränsle medföljer.

Visst ålderslitage på kaminens ovansida.
Ej funktionstestad.
Emballaget med skador.
Instruktionsbok saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oanvänd i originalkartong.
Höjd 51 cm.
Bredd 23 cm.
Längd 36 cm.

Ej funktionstestad.
Emballaget med skador.
Instruktionsbok saknas.

Antal besök: 11 544