408541. FOTOGENKAMIN, Kerona WKH-100A, oanvänd.
Oanvänd i originalkartong.
Höjd 51 cm.
Bredd 23 cm.
Längd 36 cm.
1 Dunk Kaminbränsle medföljer.
Visst ålderslitage på kaminens ovansida.
Ej funktionstestad.
Emballaget med skador.
Instruktionsbok saknas.