MIKROFON, ATG C 451 EB, Österrike, 1900-tal.

4076683. MIKROFON, ATG C 451 EB, Österrike, 1900-tal.

Längd 13,5 cm.
Etui samt mikrofonhållare medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 13,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 250