FICKUR, 2 st, gulddouble, "mormorsur", Tissot och Certina. 1900-talets andra hälft.

407274. FICKUR, 2 st, gulddouble, "mormorsur", Tissot och Certina. 1900-talets andra hälft.

Tissot, diameter 31,5 mm, vikt 21 gram. Certina, diameter 41 mm, 43 gram.

Lätt bruksslitage. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage. Fungerar.

Antal besök: 987