HANS WIGERT. "Pimpelfiske", olja på duk, signerad och daterad 1991.

406480. HANS WIGERT. "Pimpelfiske", olja på duk, signerad och daterad 1991.

70 x 70 cm.

Åldersslitage. Krackeleringar.

Hans Wigert (1932–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 70 cm.

Hans Wigert (1932–2015)

Antal besök: 1 492