INGEGERD SILOW. Väggbonad, signerad IS.

4062773. INGEGERD SILOW. Väggbonad, signerad IS.

Mått exklusive fransar: 119x 84.

Smärre slitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Antal besök: 915