FIOL med STRÅKE, 1800-talets slut.

405783. FIOL med STRÅKE, 1800-talets slut.

Längd 60 cm. I trälåda.

Slitage. Längsgående spricka på lådan. En sträng saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 60 cm. I trälåda.

Antal besök: 988