BORDSLAMPA, funkis. Falkenbergs Belysning, 1900-talets mitt.

405586. BORDSLAMPA, funkis. Falkenbergs Belysning, 1900-talets mitt.

Mässing. Mittparti klätt i brunt skinn. Höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 074