SÄNGBORD, 2 st, 1950/60-tal.

SÄNGBORD, 2 st, 1950/60-tal.
405498. SÄNGBORD, 2 st, 1950/60-tal.

Ek. Låda i front. Bredd 49, djup 30, höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 588