MANSCHETTKNAPPAR, Silver.

MANSCHETTKNAPPAR, Silver.
4052357. MANSCHETTKNAPPAR, Silver.

Ett par manschettknappar i silver med förgylld dekor
Stämplad 830, kattfot, S.

Hanteringsspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 830, kattfot, S.

Hanteringsspår.

Antal besök: 80