BERTIL VALLIEN. Båt, glas, signerad, Kosta Boda, 1900-tal.

405188. BERTIL VALLIEN. Båt, glas, signerad, Kosta Boda, 1900-tal.

Längd 10, bredd 3,5 cm.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 10, bredd 3,5 cm.

Bertil Vallien (Född 1938)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 120