HERRARMBANDSUR, Omega, 14k guld, Geneve, 1900-talets andra hälft.

404210. HERRARMBANDSUR, Omega, 14k guld, Geneve, 1900-talets andra hälft.

Diameter ca 31 mm.

Bruksslitage, fläckar på urtavlan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 31 mm.

Antal besök: 2 968