ALBIN AMELIN. Blomsterstilleben, litografi, signerad och numrerad 158/200.

403709. ALBIN AMELIN. Blomsterstilleben, litografi, signerad och numrerad 158/200.

Yttermått 98 x 71 cm.

Ställvis mörkare fläckar/smuts i övre kanten på bladet.

Albin Amelin (1902–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 98 x 71 cm.

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besök: 1 071