COLLIER, 18k guld, staketlänk, Italien. Vikt 25.4 gram.

403694. COLLIER, 18k guld, staketlänk, Italien. Vikt 25.4 gram.

Stämplad "750 Italy". Längd 45 cm, bredd 0,7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 812