RUNE HAGMAN. Olja på pannå, Skiss - Motto:Källan, ej signerad.

403413. RUNE HAGMAN. Olja på pannå, Skiss - Motto:Källan, ej signerad.

Tvådelad pannå, monterad i ram. 100 x 200 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 1 531