VAS och SKÅL, 2 delar, stengods, "Carrara", Wilhelm Kåge, Gustavsberg, 1900-tal.

403317. VAS och SKÅL, 2 delar, stengods, "Carrara", Wilhelm Kåge, Gustavsberg, 1900-tal.

Stämplad. Höjd 3,7 - 9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad. Höjd 3,7 - 9 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 870