ÖLFLASKOR, 5 st, 1900-talets mitt.

403082. ÖLFLASKOR, 5 st, 1900-talets mitt.

Höjd 34 - 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 - 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 626