FLASKA, glas, "Solflaskan", Helena Tynell, Riihimäen Lasi, 1900-talets andra hälft.

403073. FLASKA, glas, "Solflaskan", Helena Tynell, Riihimäen Lasi, 1900-talets andra hälft.

Grön glasmassa. Höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön glasmassa. Höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 381