GUSTAV RUDBERG. Ven med båtar, färglitografi, signerad.

402986. GUSTAV RUDBERG. Ven med båtar, färglitografi, signerad.

168/250, ramstorlek 70 x 73 cm.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besök: 1 220