VÄGGLAMPOR, ett par, sannolikt, Werner Schou, Coronell Elektro, Danmark, 1900-talets mitt.

402902. VÄGGLAMPOR, ett par, sannolikt, Werner Schou, Coronell Elektro, Danmark, 1900-talets mitt.

Längd 25 cm, djup 20 cm, höjd 19 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 033