Bemålad trä.
Höjd ca 97 cm.
Bredd ca 49 cm.
Längd ca 67 cm.
Bruksslitage, repor, märken, fläckar.
Bemålad trä.
Höjd ca 97 cm.
Bredd ca 49 cm.
Längd ca 67 cm.