LAVOAR.

LAVOAR.
4028906. LAVOAR.

Bemålad trä.
Höjd ca 97 cm.
Bredd ca 49 cm.
Längd ca 67 cm.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4028906. LAVOAR.

Bemålad trä.
Höjd ca 97 cm.
Bredd ca 49 cm.
Längd ca 67 cm.

Antal besök: 262