905. BAJONETT AMERIKANSK JOHNSON 1941.

BAJONETT AMERIKANSK JOHNSON 1941.
905. 4027333. BAJONETT AMERIKANSK JOHNSON 1941.

Bajonettens hela längd 30 cm, läderslida.

Skador och slitage.

Tema

Vårens vapenauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Tema

Vårens vapenauktion

Katalognr
905
Antal besök: 314