RUNE HAGMAN. "Två pojkar - Motto:Källan", olja på duk, signerad a tergo.

402098. RUNE HAGMAN. "Två pojkar - Motto:Källan", olja på duk, signerad a tergo.

Bildyta 110 x 69 cm. Yttermått 120 x 80 cm.

Aning lös i ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Aning lös i ram.

Antal besök: 1 604