BORDSLAMPA, Art Deco, Stjärnmetall. 1900-talets första hälft.

401368. BORDSLAMPA, Art Deco, Stjärnmetall. 1900-talets första hälft.

Delvist i mässing. Höjd 27 cm. Löst glas, diameter 26 cm.

Sannolikt senare glas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 313