KAFFESERVIS, 16 delar, porslin, Josephine & Oscar Sveriges kronprins och prinsessa. Davenport. 1900-tal.

401131. KAFFESERVIS, 16 delar, porslin, Josephine & Oscar Sveriges kronprins och prinsessa. Davenport. 1900-tal.

8 koppar
8 fat, diameter 14 cm.

Bruksslitage, nötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 koppar
8 fat, diameter 14 cm.

Bruksslitage, nötmärken.

Antal besök: 1 465