EINAR WENNBERG. "Sågverksarbete", olja på duk, signerad och daterad -80.

400867. EINAR WENNBERG. "Sågverksarbete", olja på duk, signerad och daterad -80.

Yttermått 118 x 130 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 118 x 130 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Antal besök: 888