BENGT LINDSTRÖM. Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 94/100.

400246. BENGT LINDSTRÖM. Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 94/100.

Bladmått ca 71 x 51 cm.

Bladet sitter löst, ej examinerad ur ram.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 71 x 51 cm.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 1 002