VERONICA ODÉN. Varg.

VERONICA ODÉN. Varg.
4001966. VERONICA ODÉN. Varg.

Etsning, signerad och numrerad 2/20.

P: 25 x 35 cm.

Rammått: 43 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Gör en kostnadsfri värdering!
4001966. VERONICA ODÉN. Varg.

P: 25 x 35 cm.

Rammått: 43 x 52 cm.

Antal besök: 223