CURT HILLFON. Färglitografi, signerad och numrerad EA II/X.

399887. CURT HILLFON. Färglitografi, signerad och numrerad EA II/X.

Bladmått 76 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Curt Hillfon (1943–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 76 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Curt Hillfon (1943–2018)

Antal besök: 762