HANS KAJTORP. "Stilleben".

HANS KAJTORP. "Stilleben".
3998725. HANS KAJTORP. "Stilleben".

Olja på pannå, signerad a tergo.

24 x 24 cm.

Rammått: 31 x 31 cm.

Smärre ytsmuts och ytslitage.

Hans Kajtorp (1916–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 24 cm.

Rammått: 31 x 31 cm.

Smärre ytsmuts och ytslitage.

Hans Kajtorp (1916–1991)

Antal besök: 236