SKRIN och LAGGKÄRL, 2 delar, allmoge. 1800-tal.

399605. SKRIN och LAGGKÄRL, 2 delar, allmoge. 1800-tal.

Längd 30 - 44 cm.

Bruksslitage, skador på läggkärl.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30 - 44 cm.

Antal besök: 769