VÄGGKLOCKA, Copeland Kidderminster. England. 1800-tal.

399585. VÄGGKLOCKA, Copeland Kidderminster. England. 1800-tal.

Ek. Diameter 40 cm.

Bruks/åldersslitage. Smärre lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek. Diameter 40 cm.

Antal besök: 1 131