STOL 1960-tal.

STOL 1960-tal.
3994534. STOL 1960-tal.

Stomme i ek, blå plyschklädsel.

Sitthöjd 39
Höjd 68
Bredd 52

(cm).

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
3994534. STOL 1960-tal.

Sitthöjd 39
Höjd 68
Bredd 52

(cm).

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 224