TORBJÖRN SVENSSON. "Berguv", färglitografi, signerad och numrerad 316/340.

399429. TORBJÖRN SVENSSON. "Berguv", färglitografi, signerad och numrerad 316/340.

Bildmått 34,5 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 34,5 x 50 cm.

Antal besök: 2 960