TELEFONHYLLA teak, stringmodell.

3992890. TELEFONHYLLA teak, stringmodell.

Längd 40 cm.
Höjd 22 cm.
Djup 26 cm.

Bruksslitage.
Smärre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40 cm.
Höjd 22 cm.
Djup 26 cm.

Bruksslitage.
Smärre fanérskador.

Antal besök: 229