881. SABEL 1800-TAL.

SABEL 1800-TAL.
881. 3992438. SABEL 1800-TAL.

Klingans längd ca 84 cm, plåtbalja.

Skador och slitage.

Tema

Vårens vapenauktion

Gör en kostnadsfri värdering!
881. 3992438. SABEL 1800-TAL.

Skador och slitage.

Tema

Vårens vapenauktion

Katalognr
881
Antal besök: 395