SOFFBORD, jakaranda, Danmark, 1960-tal.

398740. SOFFBORD, jakaranda, Danmark, 1960-tal.

Rektangulär benställning. Brännmärkt "Made in Denmark".
Längd 180 cm, bredd 65 cm, höjd 50 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 1 139