BENGT ÅBERG. Vandring i bergen, färglitografi, signerad och numrerad 46/130.

398632. BENGT ÅBERG. Vandring i bergen, färglitografi, signerad och numrerad 46/130.

Bildmått 62,5 x 50 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 62,5 x 50 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Antal besök: 557