WILLIAM BODING. Landskap , 2 st, Gouache på papp, signerade.

3984598. WILLIAM BODING. Landskap , 2 st, Gouache på papp, signerade.

Ca 20 x 35 cm.

Krackelringar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 20 x 35 cm.

Krackelringar förekommer.

Antal besök: 211