ARMBANDSUR, 4 st damur, bl.a. Certina och Tissot. 1900-talets andra hälft.

398272. ARMBANDSUR, 4 st damur, bl.a. Certina och Tissot. 1900-talets andra hälft.

Certina, guld på stål, manuell,17, 4 x 15,7 mm, töjbart armband.
Tissot, stål, quartz, diameter 23,5 mm, stålarmband längd 20 cm.
Örnen, guld på stål, manuell, reglerbart armband.
Svalan, guld på stål, manuell, 18 x 17,5 mm, läderarband.

Bruksslitage. Ej funtionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 443