CARL LARSSON. "Den glada festen", litografi, signerad i plåten.

398102. CARL LARSSON. "Den glada festen", litografi, signerad i plåten.

Tr. Gen Stab Lit Anst. Tryckyta ca 35,5 x 28,5 cm.

Gulnad och fläckar, något lös i ram.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 1 426