ARMBANDSUR, 4 st, bl.a. Swatch och Certina DS.

398004. ARMBANDSUR, 4 st, bl.a. Swatch och Certina DS.

Armbandsur, Certina DS, Quartz, datum, 35,3 x 25,8 mm, armband av läder.
Armbandsur, plast, reklamur, "SAS - Scandinavian Airlines 1946 - 1996, 50 år", diameter 28,6 mm, armband av plast.
Armbandsur, Jowissa, "Diamond Line", 32 x 32 mm, armband av läder.
Armbandsur, Grandeur, Quartz, diameter 28 mm, armband av läder.

Slitage. Märken. Repor. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 165