VÄSKA, "Ryon Bike Tape", 1900-talets mitt.

397554. VÄSKA, "Ryon Bike Tape", 1900-talets mitt.

Väska för tejp till cykelstyren. Längd 37 cm, bredd 20 cm, höjd 28,7 cm.

Bruksslitage, spricka på lockets översida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 220