JORDGLOB, BELYSNING, SENT 1900-TAL.

3972273. JORDGLOB, BELYSNING, SENT 1900-TAL.

Höjd 46, diam 33 cm.

Bruksslitage, fint skick, fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46, diam 33 cm.

Antal besök: 174