JOAN MIRÓ. Komposition, ur ”Série III”.

3972071. JOAN MIRÓ. Komposition, ur ”Série III”.

(pl. 3) ur Serie III, färgetsning & färgakvatint, 1953 signerad, daterad samt numrerad Miro 6/50, 1953, Editerad av Maeght, Paris,

Tryckmått ca 23,5x29,5 cm, mått inkl ram 49x56 cm

LITTERATUR Dupin 90.

Ej examinerad ur ram.

Joan Miró (1893–1983)

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

LITTERATUR Dupin 90.

Ej examinerad ur ram.

Joan Miró (1893–1983)

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 1 204