BIJOUTERIER, 1900-/2000-tal.

BIJOUTERIER, 1900-/2000-tal.
3971942. BIJOUTERIER, 1900-/2000-tal.

Bland annat collier och örhängen.

Ej fullständigt genomgånget. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 293