STARTPISTOL, 1800-talets mitt.

3970769. STARTPISTOL, 1800-talets mitt.

Handtag av ben.
Längd 23 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handtag av ben.
Längd 23 cm.

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 689