LUFTGEVÄR.

LUFTGEVÄR.
3968391. LUFTGEVÄR.

Nr. 777375, justerbart sikte, kikarsikte, kaliber 4,5, längd 101cm, medföljane låda.

Bruksslitage,rostangrepp,låda med skador, för funktionen ansvaras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!
3968391. LUFTGEVÄR.

Antal besök: 652