DAGBÄDD, Backmans Möbler, Umeå. 1940-tal.

3968138. DAGBÄDD, Backmans Möbler, Umeå. 1940-tal.

Knapphäftad madrass.

Längd 195, bredd 90, höjd 45 cm.

Bruksslitage. Saknar några knappar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Knapphäftad madrass.

Antal besök: 1 070