VÄGGRELIEF, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-tal.

396776. VÄGGRELIEF, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-tal.

Dekor i form av solros. Mått 22,5 x 22,5 cm.

Dekor med nagg i blommans mitt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 504