VÄGGPENDYL, 1800-tal.

VÄGGPENDYL, 1800-tal.
396664. VÄGGPENDYL, 1800-tal.

59 x 41 cm.
Mörkbetsad ek, oktagonal form samt urtavla med romerska siffror. Glas saknas.

Skador.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
396664. VÄGGPENDYL, 1800-tal.

59 x 41 cm.

Skador.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 893